Ana sayfa

Ningbo Gute Hydraulic CO.LTD

Şirket profili
Yuyao Gute Pnömatik ve Hidrolik Bileşen Co, Ltd Simen Sanayi bölgesi Yuyao şehir 6500 metrekare kapsayan bulur. 1992 yılında, hidrolik kaplinler, pnömatik kaplinler ve boru bağlantıları dahil olmak üzere hızlı bağlantıların tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve satışı olan piyasaya sürüldü.

Gute International, uluslararası pazar araştırmalarına ve Güney Çin pazarının gelişmesine odaklanıyor. Ürünlerimiz sadece iç piyasada değil, aynı zamanda ABD, Euro, Güneydoğu Asya ve Orta Doğu'da da satılmaktadır. Biz esas olarak petrol, mühendislik, metalurji, makine aletleri, askeri ekipman ve makine imalat sanayi için hidrolik ve pnömatik ürünler sunuyoruz.

Müşterilerin ihtiyacını karşılamak ve pazar payını artırmak için "Önce Kalite, Önce Müşteri, Önce İtibar ve Hizmet" ilkesine bağlıyız. Stabil ve sağlıklı bir şekilde büyüyoruz. Mükemmel markayı takip ediyoruz ve uluslararası kuruluşlara ayak uydurmak için daha hızlı hareket etmemizi sağlayacak en iyi hizmete uyuyoruz. Sizinle parlak bir gelecek yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Yuyao Gute Pnömatik Ve Hidrolik Bileşen 1992 yılında kuruldu. GUTE'nin tarihi, aslında, büyük bir Çin başarı öyküsüdür. Alanımız Yuyao, plastik ve kalıp endüstrisi ile ünlüdür. Bu alana birçok yabancı mekanik ekipman getirdi. Bu ekipmanların bir parçası olarak, o dönemde iç pazardan hızlı bağlantıya ihtiyaç vardı. Şirket o zaman kuruldu. Amacımız, kalite için en yüksek standartta hızlı bağlantı elemanları konusunda uzmanlaşmış bir şirket kurmaktı. Bugün binlerce seri hızlı kuplaj ürettik, bunların bazıları müşterinin örneğine göre üretildi, bazıları yaygın olarak sitemizde görebileceğiniz serilerdir.

Biz Zhejiang ve Çin genelinde hizmet veriyoruz ve bu yıllarda dış pazarlara genişliyoruz.

Ningbo Gute  Hydraulic CO.LTD Ningbo Gute  Hydraulic CO.LTD
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

İş türü

Üretici

Markalar : Gute

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 1000000-20000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Pirinç Hızlı Bağlayıcı satış için